444444
3522 == 25

Tłumacz polsko-ukraiński

Tłumacz polsko-ukraiński

Język ukraiński jest językiem słowiańsko-wschodnim, podobnym do rosyjskiego oraz białoruskiego. Ze względu na bezpośrednią bliskość naszych wschodnich sąsiadów, wielu obywateli tego państwa decyduje się na stały pobyt w naszym kraju. Tłumacz polsko-ukraiński jest zatem niezbędnym specjalistą w każdym profesjonalnym biurze tłumaczeń. Bez względu na rodzaj tłumaczonej treści, jesteśmy w stanie precyzyjnie i starannie wykonać przekład w terminie. Umożliwiamy zrealizowanie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (symultanicznego i konsekutywnego). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, świadcząc usługę tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Przysięgły tłumacz polsko-ukraiński

Oferujemy pomoc tłumaczy przysięgłych, którzy dysponują wymaganymi uprawnieniami i certyfikatami. Tłumaczenie uwierzytelnione opatrzone musi być specjalną pieczęcią, która gwarantuje zgodność przekładu z oryginałem. Urzędowy charakter i wiążąca moc prawna wielu dokumentów sprawiają, iż konieczna jest współpraca z tłumaczem przysięgłym. Jeżeli obywatel Ukrainy decyduje się na zamieszkanie na terenie naszego państwa, bez wątpienia potrzebować będzie wsparcia profesjonalnego biura tłumaczeń. Najczęściej uwierzytelnienia wymagają umowy, akty urodzenia, małżeństwa, notarialne bądź dokumentacja medyczna.

Tłumaczenia z języka ukraińskiego oraz na język ukraiński

Umożliwiamy współpracę osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom publicznym. Gwarantujemy tłumaczenia najwyższej jakości. Rodzaj zlecenia bezpośrednio wpływa na dopasowanie odpowiedniego tłumacza do charakteru treści. Dlatego też usługę powierzamy wyłącznie ekspertom w danej dziedzinie. Tłumacz polsko-ukraiński dokonuje przekładu zarówno treści ogólnej, jak i specjalistycznej. Teksty branżowe cechują się terminologią charakterystyczną dla danego sektora. Merytorycznie poprawny tekst jest zatem możliwy do zrealizowania jedynie przez osobę wykwalifikowaną w danej dziedzinie. Nasi tłumacze posiadają dodatkowe kwalifikacje i wykształcenie w wielu sektorach. Doskonale znają zatem nie tylko język obcy, ale również słownictwo branżowe. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, specjalistyczne, medyczne, prawnicze i wiele innych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!