444444
3317 == 25

Biuro tłumaczeń technicznych

Biuro tłumaczeń technicznych

Profesjonalny przekład tekstu z języka obcego na inny wymaga posiadania rozległej wiedzy z zakresu nie tylko słownictwa czy gramatyki, ale również wszelkich możliwych kombinacji, dzięki którym sens tekstu pozostanie niezmieniony, a po przekładzie będzie w pełni zrozumiały. Tłumaczenie techniczne polega na translacji treści inżynieryjnych – w kategorię tę wpisują się instrukcje obsługi, broszury informacyjne, karty produktów czy opisy katalogowe.

Tłumaczenia techniczne

Jako biuro tłumaczeń technicznych zajmujemy się przekładem tekstów z dziedziny technologicznej, budowlanej, rolniczej bądź motoryzacyjnej. Nasze możliwości są jednak nieograniczone, bowiem branża inżynieryjna jest wyjątkowo rozległa, a my jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Współpraca z biurem BTS to gwarancja otrzymania w pełni odwzorowanego tekstu źródłowego w wybranym języku.

Zespół wykwalifikowanych tłumaczy technicznych

Każdy etap realizacji przeprowadzany jest w sposób precyzyjny oraz niezwykle dokładny. Tekst techniczny z uwagi na szczególny charakter powinien być tłumaczony przez osoby posiadające specjalistyczną wiedzę inżynieryjną z danej dziedziny – tylko wówczas powstanie spójna treść wysokiej jakości. Znajomość specyficznych terminów umożliwia dokonanie fachowej analizy oraz szczegółowego odwzorowania treści.
Biuro tłumaczeń technicznych to wykwalifikowany zespół doskonałych tłumaczy, którzy znając specyfikę poszczególnych branż, dokonują translacji nawet najbardziej skomplikowanych treści. Realizację zlecenia rozpoczynamy od dobrania odpowiedniego tłumacza, który specjalizuje się w dziedzinie, z której zakresu pochodzi tekst.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!