444444
3518 == 25

Firmy tłumaczeniowe

Firmy tłumaczeniowe

Profesjonalne firmy tłumaczeniowe zajmują się przekładem treści z języka źródłowego na docelowy. Zrzeszają zatem ekspertów, doskonale posługujących się danym językiem obcym, którzy bardzo często posiadają dodatkowe kwalifikacje. Ze względu na różnorodność treści, konieczne jest maksymalne dopasowanie kwalifikacji tłumacza do rodzaju tekstu. Firmy tłumaczeniowe oferują możliwość przekładów pisemnych oraz ustnych. Istotne znaczenie ma  tematyka tłumaczonych treści. Branżowe słownictwo, charakterystyczne dla danej dziedziny, posiada swoje odpowiedniki w każdym języku na świecie. Wykwalifikowany tłumacz musi zatem doskonale znać nie tylko zasady gramatyczne, skróty myślowe, slogany językowe, ale posługiwać się również musi branżową terminologią z danej dziedziny.

Kompleksowa obsługa firm tłumaczeniowych

W BTS realizujemy tłumaczenia techniczne, specjalistyczne, farmaceutyczne, tłumaczymy umowy oraz wszelkie dokumenty. Dysponujemy tłumaczami z każdego sektora, dzięki czemu nasze przekłady charakteryzują się perfekcyjną jakością. Dbamy o merytoryczną poprawność tłumaczonych treści, dostarczając starannie i precyzyjnie wykonane tłumaczenia. Zajmujemy się również tłumaczeniami uwierzytelnionymi, umożliwiając naszym klientom przekład dokumentów o charakterze urzędowym. Zapraszamy  także w przypadku tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych.

Tłumacze wykwalifikowani w danej dziedzinie

Proces przekładu treści z języka źródłowego na docelowy przebiega niezwykle starannie. Zależy nam na doskonałej jakości tłumaczeń, tak więc tłumacza dopasowujemy  bezpośrednio do rodzaju zlecenia. Nasz zespół ekspertów składa się z profesjonalnych tłumaczy każdego języka na świecie. Dodatkowo dysponują oni określonymi kwalifikacjami bądź wykształceniem kierunkowym w danej dziedzinie, które pozwalają na precyzyjne wykonanie usługi. Firmy tłumaczeniowe polecane są zatem zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom oraz instytucjom publicznym.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!