444444
2007 == 25

Tłumacz języka albańskiego

Tłumacz języka albańskiego

Oferujemy dokładne i szybkie tłumaczenia z języka albańskiego oraz na język albański. Wyróżnia nas profesjonalizm, a także szeroki zakres kompetencji; podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów medycznych, dokumentów farmaceutycznych, tekstów marketingowych, ofert handlowych, publikacji internetowych, prac naukowych i badawczych, dokumentów samochodowych, a także wielu innych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Specyfika języka albańskiego

Język albański to jeden z najstarszych języków europejskich. Albańczycy wykorzystują alfabet łaciński. Mogłoby się wydawać, że język albański jest zbliżony do germańskiego, czy też romskiego. Nic bardziej mylnego. Można wyróżnić tutaj dwa podstawowe dialekty: gegijski i toskijski. Trzeba jednak pamiętać, że w tekstach nieoficjalnych można spotkać się ze zwrotami charakterystycznymi dla danego obszaru kraju.

Rzetelny tłumacz języka albańskiego

Proponujemy rzetelne tłumaczenia różnego typu tekstów (w tym specjalistycznych i technicznych). Zapewniamy pełną poufność, co jest szczególnie ważne w przypadku dokumentacji urzędowej. Ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również przedsiębiorstw. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dobry tłumacz języka albańskiego perfekcyjnie dopasowuje słownictwo do specyfiki danej branży.

Wykonanie fachowych przełożeń wymaga znacznie większej wiedzy niż znajomość języka obcego. Właśnie dlatego warto postawić na usługi wyspecjalizowanych ekspertów.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka albańskiego oraz na język albański. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:

  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!