444444
2022 == 25

Tłumacz języka angielskiego

Usługa tłumaczeń – język angielski

Wyspecjalizowany tłumacz języka angielskiego w ekspresowym tempie przygotuje fachowe tłumaczenie tekstów z wielu rozmaitych dziedzin. Słownictwo dopasowane jest do specyfiki danej branży tak, aby zachować odpowiedni kontekst. Specjalistyczne teksty wymagają nie tylko świetnej znajomości języka angielskiego, ale również szerokiej wiedzy. Proponujemy tłumaczenia związane z branżą m.in. medyczną, weterynaryjną, farmaceutyczną, prawniczą, marketingową, przemysłową, informatyczną. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki- spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Specyfika języka angielskiego

Język angielski jest powszechnie wykorzystywany niemal na całym świecie. Stał się on podstawowym językiem komunikacyjnym. To właśnie z tego względu zapotrzebowanie na fachowe tłumaczenia ciągle rośnie. Język angielski jest obecny nie tylko w biznesie, ale również w wielu innych dziedzinach życia. Często zgłaszają się do nas osoby, które potrzebują tłumaczeń tekstów specjalistycznych do celów naukowych, czy też badawczych.

Wykwalifikowany tłumacz języka angielskiego

Oferujemy tłumaczenie tekstów o różnym stopniu zaawansowania. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, które wymagają dużego zaangażowania, a także solidnego przygotowania. Przekładamy na język angielski, a także z języka angielskiego. Tłumaczymy m.in. umowy o pracę, umowy handlowe, akty notarialne, treści ustaw, akty ślubu, akty urodzenia, dokumenty o wizę, a także wiele innych.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego oraz na język angielski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!