444444
2052 == 25

Tłumacz języka bośniackiego

Tłumacz języka bośniackiego

Oferujemy fachowe i rzetelne tłumaczenia z języka bośniackiego oraz na język bośniacki. Wyróżnia nas profesjonalizm, a także wieloletnie doświadczenie. Szeroki zakres kompetencji naszych tłumaczy sprawia, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych i najbardziej złożonych zleceń. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość, aby nasze tłumaczenia były bezbłędne i dopasowane do branży. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie. Klientom, którym zależy na czasie oferujemy tłumaczenia ekspresowe.

Specyfika języka bośniackiego

Bośnia to kraj, który składa się z dwóch federacji – Republiki Serbskiej oraz Federacji Bośni i Hercegowiny. Obowiązują tutaj trzy języki, czyli chorwacki, serbski, a także bośniacki. Wiele osób nie ma pojęcia, w jakim języku napisany jest posiadany dokument. Nie wystarczy określić kraju pochodzenia, gdyż Bośnia jest wyjątkowo specyficzna pod względem administracyjnym.

Profesjonalny tłumacz języka bośniackiego

Tłumacz języka bośniackiego wykonuje rzetelne tłumaczenia tekstów z branży medycznej, kosmetologicznej, energetycznej, informatycznej, turystycznej, motoryzacyjnej, przemysłowej, ekonomicznej, a także wielu innych. Wszystkie tłumaczenia powstają na bazie gruntownej wiedzy. Wykorzystywane słownictwo dopasowane jest do branży. Nie wystarczy wyłącznie znajomość języka– nasi tłumacze to osoby w pełni wyspecjalizowane, dzięki czemu poradzą sobie oni nawet z bardzo skomplikowanymi tłumaczeniami.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka bośniackiego oraz na język bośniacki. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!