444444
2054 == 25

Tłumacz języka chińskiego

Tłumacz języka chińskiego

Niewiele osób wie, że język chiński to pojęcie określające kilka różnych języków z grupy chińsko-tybetańskiej. Najczęściej wykorzystywanym jest język mandaryński. Proponowany przez nas tłumacz języka chińskiego to gwarancja wysokiej jakości usług, a także korzystnej ceny. Oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Zapewniamy szybką realizację zlecenia, a także pełną dyskrecję.

Specyfika języka chińskiego

Coraz więcej osób poszukuje profesjonalnych tłumaczeń na język chiński lub z języka chińskiego. Wynika to z faktu, że chińska gospodarka prężnie się rozwija. Z tego względu nawiązujemy coraz więcej relacji biznesowych, partnerskich, czy też edukacyjnych. Język angielski nie jest tam tak powszechnie wykorzystywany, jak w krajach europejskich.

Fachowe tłumaczenia z języka chińskiego

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego oraz na język chiński z takich dziedzin, jak np. medycyna, przemysł, motoryzacja, budownictwo, informatyka, nowoczesne technologie, ekonomia, prawo, biznes, a także wiele innych. Wszystkie usługi świadczymy na bazie bogatego doświadczenia, a także szerokiej wiedzy. Doskonale radzimy sobie z tłumaczeniem nawet najbardziej złożonych i specjalistycznych tekstów. Dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Zapewniamy szeroki zakres tłumaczeń m.in. umów, materiałów reklamowych, deklaracji celnych, publikacji naukowych oraz materiałów marketingowych.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego oraz na język chiński. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!