444444
2060 == 25

Tłumacz języka czeskiego

Tłumacz języka czeskiego

Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach z języka czeskiego, a także na język czeski. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy precyzję, a także wartość merytoryczną. Przekładane treści dostosowywane są do kontekstu, a także danej dziedziny. Wszystko po to, aby wykonać tłumaczenie na najwyższym poziomie. Doświadczony tłumacz języka czeskiego to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują szybkiego oraz dokładnego tłumaczenia tekstów.

Specyfika języka czeskiego

Mogłoby się wydawać, że język czeski jest bardzo podobny do języka polskiego. Znajdziemy tutaj wiele cech wspólnych, jednak różnic jest o wiele więcej. Język czeski charakteryzuje się bardzo rozwiniętą fleksją, co oznacza, że jedno słowo może mieć kilkanaście różnych form. Podczas wykonywania tłumaczenia bardzo ważne jest to, aby prawidłowo dopasować wykorzystywane słownictwo do sytuacji.

Rzetelne tłumaczenia z języka czeskiego oraz na język czeski

Wykonujemy tłumaczenia z wielu różnych dziedzin, m.in. z prawa, ekonomii, medycyny, przemysłu, motoryzacji, informatyki, a także wiele innych. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy potrzebują tłumaczenia aktów prawnych, dokumentów firmowych, materiałów reklamowych, stron internetowych, dokumentów samochodowych, itd. Zapewniamy pełną dyskrecję, więc nie trzeba obawiać się, że przekazane nam treści trafią w niepowołane ręce.

Wszystkie tłumaczenia wykonujemy w możliwie najkrótszym terminie. Istnieje możliwość bezpłatnej wyceny zlecenia. Podejmujemy się tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych tekstów specjalistycznych, czy też technicznych.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego oraz na język czeski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!