444444
2081 == 25

Tłumacz języka flamandzkiego

Usługa tłumaczeń – język flamandzki

Specyfika tłumaczeń z języka flamandzkiego wymaga zastosowania określonych reguł gramatycznych i specjalistycznego słownictwa, a jednocześnie trafnego i wiernego przełożenia oryginalnej treści na polski język. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza do skorzystania z usługi profesjonalnego tłumaczenia z języka flamandzkiego, dokonywanego przez doświadczonych, biegłych oraz doskonale zaznajomionych ze swoją profesją tłumaczy.

Język flamandzki

Język flamandzki to obok niemieckiego i francuskiego jeden z trzech języków urzędowych w Belgii. Posługują się nim przede wszystkim mieszkańcy północnej części państwa. Flamandzki należy do rodziny języków germańskich. Jego standardowa odmiana jest bardzo podobna do języka niderlandzkiego, używanego na terenie Holandii – szczególnie w formie pisanej. Podstawowe różnice występują przede wszystkim na poziomie fonetyki oraz słownictwa, których perfekcyjna znajomość stanowi podstawę udanego tłumaczenia.

Tłumacz języka flamandzkiego

Tłumaczenia z języka flamandzkiego bardzo często okazują się niezbędne podczas nawiązywania kontaktów handlowych z przedsiębiorstwami belgijskimi. Znacząco ułatwiają także komunikację z tamtejszymi wydziałami uczelni, urzędami, czy obiektami kulturalnymi. Profesjonalny tłumacz języka flamandzkiego jest w stanie wykonać fachowy przekład treści z wielu wyspecjalizowanych dziedzin, m.in. prawa, finansów, medycyny, marketingu, czy zaawansowanej technologii. Ma to szczególne znaczenie w przypadku przekładów dokumentacji, umów, czy też tłumaczeń pism urzędowych.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka flamandzkiego oraz na język flamandzki. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!