444444
2098 == 25

Tłumacz języka francuskiego

Usługa tłumaczeń – język francuski

Przejrzysta, kompletna i wierna translacja zawsze wymaga zachowania oryginalnej formy oraz treści w języku obcym. Profesjonalne biuro tłumaczeń BTS zaprasza do skorzystania z usługi merytorycznego oraz terminowego przekładu z języka francuskiego oraz na język francuski.

Język francuski

Francuski to język urzędowy nie tylko Francji, ale również walońskiej części Belgii, Monako, Luksemburgu, czy Szwajcarii. Status ten posiada także w kilkudziesięciu państwach afrykańskich, m.in. Mali, Senegalu, Kamerunie, Burkina Faso, czy Republice Środkowoafrykańskiej. Francuski jest językiem romańskim, wywodzącym się głównie z łaciny. Na jego rozwój wpływ miały także języki celtyckie, użytkowane w średniowiecznej Galii. Język francuski niemal całkowicie pozbawiony jest naleciałości z angielszczyzny. Jego czystość utrzymywana jest przez Akademię Francuską, będącą jednocześnie najstarszą tego typu instytucją europejską. Le francais to także oficjalny język wielu światowych organizacji, m.in. NATO, ONZ czy UE.

Tłumacz języka francuskiego

Język francuski występuje w wielu różnych dialektach, m.in prowansalskim, alzackim czy bretońskim. W poszczególnych krajach frankońskich stosowana jest nieco inna forma, co pozostaje nie bez wpływu na proces tłumaczenia. Obecnie język ten odgrywa bardzo dużą rolę w komunikacji międzynarodowej i od wielu wieków uznawany jest za mowę przedstawicieli dyplomacji.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka francuskiego oraz na język francuski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!