444444
2113 == 25

Tłumacz języka hebrajskiego

Usługa tłumaczeń – język hebrajski

Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapotrzebowanie na ustne i pisemne przekłady oryginalnych treści w tym języku wciąż nie maleje. Tłumaczenia zarówno oficjalnych urzędowych dokumentów, jak i pism o charakterze naukowym wymaga doskonałej znajomości obcej gramatyki i zróżnicowanego słownictwa. Biuro tłumaczeń BTS oferuje kompleksową usługę przekładów z języka hebrajskiego oraz na język hebrajski, o różnym charakterze i poziomie skomplikowania.

Język hebrajski

Hebrajski to urzędowy język Izraela. Status ten zyskał w momencie powstania niepodległego państwa, czyli stosunkowo niedawno.

Język hebrajski ma jednak swoje początki jeszcze w czasach starożytnych, a jego historia sięga obecnie ponad trzech tysięcy lat. Po zakończeniu niewoli babilońskiej niemal całkowicie zniknął z powszechnego użytku. Dopiero w drugiej połowie XIX entuzjaści hebrajskiego zdołali wskrzesić go w uwspółcześnionej, nowocześniej formie.

Tłumacz języka hebrajskiego

Język hebrajski przeszedł liczne zmiany morfologiczne, składniowe oraz leksykalne. Kwestie te pozostają nie bez znaczenia podczas dokonywania przekładu, w związku z czym językoznawcy często kwalifikują współczesną odmianę hebrajskiego jako mowę całkowicie odrębną. Profesjonalny tłumacz języka hebrajskiego jest w stanie wykonać rzetelne tłumaczenie niezależnie od specyfiki oryginalnej treści. Szczególnym uznaniem cieszą się tłumaczenia źródeł o charakterze historycznym, naukowym lub literackim.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka hebrajskiego oraz na język hebrajski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!