444444
2170 == 25

Tłumacz języka portugalskiego

Tłumacz języka portugalskiego

Portugalski należy do grupy języków romańskich; językiem tym posługują się obecnie mieszkańcy Portugalii, ale również Brazylii, Mozambiku, czy Republiki Zielonego Przylądka oraz Angoli. Prowadząc wymianę dokumentacji w tym języku lub jakiekolwiek negocjacje biznesowe warto skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza.

Tłumaczenia języka portugalskiego

W przypadku tłumaczeń symultanicznych tłumacz portugalski może być bardzo przydatny. Pomimo coraz bardziej powszechnej znajomości języka hiszpańskiego wśród ludzi na całym świecie należy mieć świadomość, że użytkowy język portugalski może się znacząco różnić od języka hiszpańskiego. Korzystając z usług tłumacza możemy bezbłędnie zrozumieć intencje naszego rozmówcy i tym samym sprawniej prowadzić konwersację. 

Specyfika języka portugalskiego

Tłumacz języka portugalskiego pomoże rzetelnie przetłumaczyć książkę dla wydawnictwa, wziąwszy pod uwagę specyfikę danego kraju, regionu i kultury. Dzięki temu zostanie wiernie oddany klimat danej powieści i przetłumaczone niuanse, które dla czytelnika pochodzącego z innej kultury mogą być niezrozumiałe. Portugalski jest zbliżony pod względem gramatyki, pisowni, sposobu zapisu i wymowy do języka hiszpańskiego. W języku portugalskim wkrada się jednak nieco francuskiego akcentu, co hiszpańskojęzycznym osobom może sprawiać trudność.  Z usług tłumacza portugalskiego warto skorzystać, gdy ma się do przetłumaczenia komplet dokumentów, korespondencji, materiały audio czy video.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka portugalskiego oraz na język portugalski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!