444444
2065 == 25

Tłumacz języka rosyjskiego

Jedynie doskonała znajomość ortografii oraz specjalistycznego słownictwa pozwala na dokonanie poprawnego stylistycznie, kompletnego i merytorycznego przekładu z obcego języka. W ofercie biura tłumaczeń BTS na szczególną uwagę zasługuje usługa tłumaczeń z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski.

Język rosyjski

Rosyjski to urzędowy język Rosji, a także Kazachstanu, Białorusi, Kirgistanu oraz kilku regionów państw dawnego ZSRR. Należy on do grupy języków wschodniosłowiańskich i zapisywany jest charakterystyczną cyrylicą, opracowaną na podstawie alfabetu greckiego pod koniec IX wieku. Ma swoje korzenie w języku staroruskim, z którego wyodrębniła się również mowa białoruska oraz ukraińska. Zróżnicowanie dialektalne rosyjskiego nie jest duże, co w dużym stopniu wynika z centralizacji rosyjskich władz oraz masowych emigracji do miast w ubiegłym wieku. Za jego normalizację odpowiada Instytut Języka Rosyjskiego, będący podmiotem przynależnym do Rosyjskiej Akademii Nauk.

Usługa tłumaczeń – język rosyjski

Profesjonalne tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski mają szczególne znaczenie dla przedsiębiorców, którzy nawiązują kontakty biznesowe i handlowe na obszarze wschodniej części Europy. Rosja bardzo często bywa kierunkiem ekspansji rodzimych firm, co przekłada się na konieczność tłumaczeń uwierzytelnionych dokumentów z wielu dziedzin oraz specjalizacji. Zawodowy tłumacz języka rosyjskiego jest w stanie wykonać profesjonalne tłumaczenia treści o dowolnym charakterze, z zastosowaniem prawidłowych zasad gramatyki oraz zachowaniem wartości merytorycznej oryginału.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!