444444
3330 == 25

Tłumacz przysięgły bułgarski

Tłumacz przysięgły bułgarski

Tłumaczenie treści bułgarskich wymaga posiadania specjalistycznej i rozległej wiedzy z zakresu języka bułgarskiego. Nie opiera się ona wyłącznie na znajomości słownictwa oraz zasad gramatyki, należy bowiem znać całe spektrum możliwych odniesień, skrótów myślowych, żargonu oraz sloganu.

Specyfika języka bułgarskiego

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń zajmujemy się translacją wszelkiego typu treści specjalistycznych. Tłumacz przysięgły bułgarski przekładający fachowy tekst musi zatem posiadać branżową wiedzę z danej dziedziny. Specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla pewnych środowisk ma niebagatelny wpływ na sens treści. Osoba dokonująca translacji powinna doskonale znać fachowe terminy języka obcego oraz zastąpić je takimi, które precyzyjnie oddadzą sens tekstu. Język bułgarski jest urzędowym językiem w Bułgarii, jednak posługuje się nim również wielu mieszkańców innych państw. Jest skomplikowany, gdyż w jego obrębie występuje dziewięć czasów gramatycznych – w tym wiele możliwości odmiany. Stopień trudności przekładu jest zatem wyjątkowo wysoki.

Tłumaczenie tekstów bułgarskich

Tłumacz przysięgły bułgarski w sposób profesjonalny oraz precyzyjny wykona tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanej treści. Istotą doskonale przełożonego tekstu z języka obcego na inny jest dobranie odpowiedniego fachowcy obeznanego w danej branży. Realizujemy zlecenia niezależnie od ich charakteru – tłumaczymy teksty specjalistyczne, techniczne, pisma formalne, czy dokumenty urzędowe – zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. Współpraca z biurem tłumaczeń BTS opiera się na translatorskim wsparciu z zakresu kilkudziesięciu języków.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!