444444
3526 == 25

Tłumaczenie dokumentów technicznych

Tłumaczenie dokumentów technicznych

Tłumaczenie dokumentów technicznych nierozerwalnie związane jest z postępem technologicznym. Rozwój technologii sprawia, że na rynku międzynarodowym pojawiają się produkty pochodzące od producentów z innych państw. Konieczne jest zatem tłumaczenie ogromnych ilości dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, podręczników, oprogramowań czy specyfikacji. Oczywiście przekład z języka źródłowego na docelowy powierzyć należy wykwalifikowanemu specjaliście w dziedzinie danego języka obcego. Tłumaczenie dokumentów technicznych wymaga doskonałej znajomości terminologii branżowej, która jest niezbędna w przypadku profesjonalnych przekładów.

Wykwalifikowani tłumacze dokumentów technicznych

Tłumaczenie techniczne wykonane powinno być przez doświadczonego tłumacza, który dodatkowo ma techniczne wykształcenie. Kwalifikacje w konkretnej dziedzinie sprawiają, iż posiada on rozległą wiedzę odnośnie danego zagadnienia. Ze względu na szybkie tempo zmian i pojawianie się coraz to nowych nowinek technologicznych, konieczne jest nieustanne dokształcanie się tłumacza. Umożliwiamy przekład technicznych treści praktycznie z każdego języka obcego. Bezbłędnie i starannie realizujemy każde zlecenie, dzięki czemu gwarantujemy w pełni merytoryczne oraz zgodne z oryginałem tłumaczenie.

Rodzaje tłumaczonych dokumentów technicznych

Tłumaczenie dokumentów technicznych w BTS to specjalistyczne wsparcie w zakresie badań inżynieryjnych, dokumentacji architektonicznej, geodezyjnej, przemyśle metalurgicznym, mechanice, mechatronice, elektronice, górnictwie, inżynierii materiałowej, budowlanej, środowiskowej, produkcji maszyn, urządzeń czy materiałów budowlanych. Nasi specjaliści zajmują się tłumaczeniami deklaracji zgodności, kosztorysów, harmonogramów, certyfikatów jakości, dokumentacji patentowej, przetargowej bądź kart charakterystyki. Tylko przekład wykonany przez doświadczonego i wykwalifikowanego eksperta może być podstawą do zrozumienia zasad działania danego produktu. Tłumaczenie dokumentów technicznych wykonujemy niezależnie od rodzaju języka, ponieważ posiadamy profesjonalnych tłumaczy technicznych z wielu języków obcych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!