444444
2057 == 25

Tłumacz języka chorwackiego

Tłumacz języka chorwackiego

Wykonujemy fachowe i precyzyjne tłumaczenia z języka chorwackiego oraz na język chorwacki. Przekładamy nie tylko standardowe teksty, ale również dokumenty specjalistyczne. Wyróżniamy się szerokim zakresem kompetencji, a także bogatym doświadczeniem. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby wykonane przez nas tłumaczenie było bezbłędne, merytoryczne i dopasowane do danej dziedziny. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie, co z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.

Specyfika języka chorwackiego

Język chorwacki należy do grupy języków południowosłowiańskich. Warto wiedzieć, że jest to najmłodszy język Unii Europejskiej. Wyróżnia się tutaj trzy dialekty. Urzędowym dialektem jest sztokawski, jednak nie oznacza to, że nie można spotkać się z dwoma pozostałymi. Przez wiele lat Chorwaci dążyli do puryzmu językowego, co doprowadziło do wielu nieścisłości, jeśli chodzi o terminologię. Właśnie dlatego realizacja tłumaczeń wymaga dużego skupienia, a także pokaźnej wiedzy z danej dziedziny.

Wyspecjalizowany tłumacz języka chorwackiego

Tłumacz języka chorwackiego wykonuje tłumaczenia tekstów z branży m.in. motoryzacyjnej, medycznej, prawnej, ekonomicznej, technologicznej, kosmetycznej, farmakologicznej, budowlanej, a także wielu innych. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są bardzo rzetelnie. Dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana w możliwie najkrótszym czasie.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka chorwackiego oraz na język chorwacki. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!