444444
2062 == 25

Tłumacz języka duńskiego

Tłumacz języka duńskiego

Dania to jeden z 5 krajów skandynawskich. Znajduje się na północ od Niemiec, nad Morzem Bałtyckim oraz Północnym. Kraj znajduje się na półwyspie oraz kilku dużych wyspach, połączonych z lądem za pomocą mostów i tuneli.

Język duński jest jednym z prostszych języków skandynawskich, którym posługuje się około 5,5 miliona ludzi na świecie – głównie w Danii, na Wyspach Owczych, na Grenlandii oraz w północnej części Niemiec.

Ortografia języka duńskiego również nie jest skomplikowana, ponieważ w tym języku wyróżnia się jedynie 3 dodatkowe litery. Niegdyś w języku duńskim (podobnie jak dziś w języku niemieckim) rzeczowniki zapisywano rozpoczynając od wielkiej litery.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka duńskiego oraz na język duński. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:

– tekstów pisanych
– dokumentów urzędowych
– utworów literackich
– opisów produktów
– tekstów na potrzeby SEO
– artykułów prasowych
– wpisów na blogi
– artykułów poradnikowych.

Zajmujemy się również tłumaczeniami ustnymi spotkań biznesowych, konferencji oraz filmów czy nagrań video. Tłumacz języka duńskiego może brać udział w spotkaniach biznesowych w dowolnej części Polski, Europy lub świata – wszystkie warunki współpracy do ustalenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta niezależnie od tego, czy jest to klient indywidualny, czy przedsiębiorstwo. Nasi doświadczeni tłumacze przystępują do pracy z największą starannością.Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.


Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.


Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796

Fax: +48 61 639 46 19

Mail: biuro@btspoznan.eu

strona: www.btspoznan.eu


Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00


Zapraszamy do współpracy!