444444
2115 == 25

Tłumacz języka hiszpańskiego

Usługa tłumaczeń – język hiszpański

Język hiszpański to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków świata. Jego znajomość stanowi podstawę udanych relacji biznesowych w krajach hispanojęzycznych, a także znacząco ułatwia prowadzenie działalności lobbingowej. Biuro tłumaczeń BTS z Poznania świadczy kompleksowe usługi tłumaczeń języka hiszpańskiego – zarówno zwykłych, jak i uwierzytelnionych.

Język hiszpański

Hiszpański jest językiem urzędowym nie tylko Hiszpanii, ale również wielu obszarów pozaeuropejskich. Dotyczy to zwłaszcza państw latynoamerykańskich, takich jak Meksyk, Wenezuela, Kolumbia, czy Argentyna, a także niektórych rejonów Afryki. Język hiszpański zaliczany jest do grupy języków romańskich. Jego początki sięgają jeszcze piątego wieku, kiedy zaczął rozpowszechniać się na Półwyspie Iberyjskim. Niepozbawiony silnych wpływów łacińskich, hiszpański wyodrębnił się jako osobny język w X wieku. Obecnie regulacją jego norm zajmuje się Stowarzyszenie Akademii Języka Hiszpańskiego.

Tłumacz języka hiszpańskiego

Możliwość sprawnego tłumaczenia języka hiszpańskiego znacząco ułatwia międzynarodową komunikację. Ma to szczególne znaczenie podczas nawiązywania kontaktów biznesowych i handlowych z krajami, których obywatele porozumiewają się głównie w języku hiszpańskim Uznaje się go również za trzeci najczęściej stosowany język w Internecie. Profesjonalny tłumacz języka hiszpańskiego jest w stanie wykonać wierne i szczegółowe tłumaczenie, z uwzględnieniem wszystkich zasad gramatycznych oraz różnic regionalnych i leksykalnych w słownictwie.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka hiszpańskiego oraz na język hiszpański. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!