444444
2120 == 25

Tłumacz języka holenderskiego / niderlandzkiego

Tłumacz języka holenderskiego / niderlandzkiego

Doskonała znajomość obcego języka, rozległa wiedza na temat specjalistycznego słownictwa z wielu dziedzin oraz umiejętność precyzyjnego tłumaczenia oryginalnej treści na język obcy oraz z języka obcego to podstawowe kompetencje dobrego tłumacza. Mają one szczególne znaczenie przy tłumaczeniach z języka holenderskiego oraz na język holenderski. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza do skorzystania z usługi profesjonalnego przekładu ustnego i pisemnego tego języka.

Język holenderski

Język holenderski to urzędowy język Holandii, stosowany także na dawnych Antylach Holenderskich oraz Surinamie. Wszystkie odmiany niderlandzkiego wywodzą się z języków germańskich, zaliczanych do grupy języków dolnoniemieckich. Sam holenderski wyodrębniony został z dialektu dolnofrankońskiego na przełomie VII i VIII w. Język holenderski wykazuje wiele podobieństw do języka niemieckiego, a także duńskiego oraz angielskiego. Za standaryzację języka holenderskiego odpowiada Unia Języka Niderlandzkiego, współdzielona przez Holandię, Belgię oraz Surinam.

Usługa tłumaczeń – język holenderski/ niderlandzki

Przystępując do przekładu języka niderlandzkiego tłumacz języka holenderskiego musi wziąć pod uwagę różne warianty ustalone przez językoznawców. Status odrębnego języka posiada bowiem nie tylko sam język holenderski, ale również flamandzki, brabancki, czy limburski.

Oferujemy profesjonalne, merytoryczne tłumaczenia dokumentów, sprawozdań, faktur, katalogów, korespondencji, formularzy, pełnomocnictw, aktów oraz wielu innych materiałów.

Nasze usługi

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka holenderskiego oraz na język holenderski. Nasi profesjonalni tłumacze zajmują się przekładem:
  • tekstów pisanych,
  • dokumentów urzędowych,
  • utworów literackich,
  • opisów produktów,
  • tekstów na potrzeby SEO,
  • artykułów prasowych,
  • wpisów na blogi,
  • artykułów poradnikowych.

Formularz kontaktowy

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Adres: ul. Grunwaldzka 21/207, 60-783 Poznań.
Telefon: +48 61 657 94 52 lub 607 177 796
Fax: +48 61 639 46 19
Mail: biuro@btspoznan.eu
strona: www.btspoznan.eu

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku od 9.00 – 17.00

Zapraszamy do współpracy!